make a request to purchase

Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

O nas

BeautyWalls

BeautyWalls Polska – oficjalny dystrybutor Dekoracyjnych Paneli Gipsowych 3D produkowanych przez BeautyWalls LLC na Ukrainie. Oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie z doskonałą obsługą.

BeautyWalls Polska oferuje kolekcję dekoracyjnych paneli gipsowych 3D do przestrzeni komercyjnych, mieszkalnych i publicznych, takich jak centra handlowe, sklepy, hotele, biura, domy, kina, restauracje, poczekalnie na lotniskach i nie tylko.

Oryginalny design teksturowanych paneli gipsowych sprawia, że każde wnętrze staje się nowoczesne i ekskluzywne co podnosi wartość nieruchomości.

“Lekki Gips” – to innowacyjna technologia firmy BeautyWalls, która umożliwia wytwarzanie wyjątkowych produktów. Panele są o 40% lżejsze i mocniejsze od konkurencji. Panele mają również dodatkowe właściwości izolacji dźwiękowej i cieplnej.

Nawiązanie współpracy z naszą firmą umożliwi Państwu poszerzenie własnej oferty. BeautyWalls Polska otwarta jest na nawiązanie współpracy z instalatorami, architektami wnętrz, developerami oraz hurtowniami materiałów budowlanych na terenie całego kraju.
Dlatego jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu. Możemy nawiązać współpracę już dziś!

 

BeautyWalls-3d-panel-factory